У боях з ворогом загинув 22-річний військовий з Чернівців, срібний призер юніорського чемпіонату України з карате Микола Яремчук
Під Краматорськом у бою з російськими окупантами загинув 22-річний військовий Микола Яремчук.
Про це повідомляє Українська Федерація Карате, пише molbuk.ua.
Хлопець був спортсменом та тренером клубу "Дзаммай" (Чернівці).
"З шести років Микола займався карате в клубі "Дзаммай" у тренера Святослава Сідлярчука. Хлопець успішно виступав у куміте в категоріях -60 кг та -67 кг, інколи також виступав у ката. Був срібним призером юніорського чемпіонату України (2016). Здобув кваліфікацію кандидата у майстри спорту та отримав 1-й дан. Спортивну кар’єру Миколи перервала пандемія COVID-19, під час якої він зосередився на тренерській роботі в клубі з юними спортсменами, зробив бакалаврат у Чернівецькому національному університеті за фахом "фізичне виховання". А потім почалася війна…", - йдеться в повідомленні.
Восени 22-річний Микола Яремчук добровольцем пішов на фронт. Він воював у лавах 80-ї ОДШБ, мав позивний "Ярем".
-
На Буковині прощаються з військовим Володимиром Новаком -
На Буковині попрощаються з підполковником і двома сержантами, які віддали життя за Батьківщину -
Буковина попрощалася з двома захисниками, які загинули на війні з росією -
Нардеп Мазурашу заявив, що особисто покаже приклад чернівецькому ТЦК як треба працювати “з посмішкою, дружелюбно та без агресії” -
На фронті поранили Олега Тягнибока -
Віддали життя за Україну: Буковина втратила ще п’ятьох захисників. Хто ці Герої?
