У боях з рашистськими окупантами загинув Герой з Буковини Едуард Адамко
У війні за незалежність України загинув військовий із села Юрківці Чернівецької області. Чоловіку було 32 роки.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Юрковецької громади Віталій Шафер, пише molbuk.ua
У чоловіка залишилося двоє маленьких дітей. Його згадують як хорошого господаря та совісну людину.
"Дорога громадо! Іде 184 день війни. Адамко Едуард Іванович 1989 р.н. - загинув, виконуючи військовий обов'язок. Отакі слова знову прийшлося говорити родині ГЕРОЯ з с. Юрківці. Страшне горе знову прийшло в нашу громаду. Без чоловіка залишилася дружина, без батька двоє маленьких діточок, без сина згорьовані батьки.
Боже, який він був господар, він на подвір'ї все робив своїми ручками, щоб мало вигляд такий, як за кордоном - де на заробітках пробув не один рік. Все для родини, все для діточок. Як він любив своїх діточок, якою він був совісною людиною, що навіть слів не підбереш. Жаль і смуток", - йдеться у дописі.
Голова громади додав, що про похорон Героя повідомить пізніше.
"Щодо похорону: повідомлю пізніше , бо тіла ще немає. Але дуже прошу коли будуть везти, шановні земляки, давайте гідно зустрінем і віддамо шану нашому Герою. Слава Богу! Слава Україні! Слава ЗСУ!", - додає у повідомленні Віталій Шафер.
-
Сирського таки звільняють? Хто може стати Головкомом ЗСУ -
На Буковині в останню путь провели бойового медика і снайпера Богдана Спринчината -
Воював із 2022 року: у Рукшині провели в останню дорогу полеглого захисника Віталія Дудку -
"Ворог радіє": Сергій "Флеш" повідомив, що після відставки Федорова більше не працює в Міноборони -
«У мене вистачає засобів. У мене немає людей... За останній місяць ми повернули із СЗЧ втричі більше людей, ніж втекли»: Новий командир 107-ї чернівецької бригади ТРО Денис Перч -
На Буковині попрощалися з двома воїнами, які повернулися додому після тривалого очікування. Як прощалися жителі Калічанки з Олександром Бурковським
