У боях з окупантами загинув Герой-захисник, житель Дністровського району Роман Юрічук

На Буковині - ще одна болісна втрата. Стало відомо про загибель Героя-захисника Романа Юрічука родом із села Пригородок Дністровського району.

Про це повідомляють у соцмережах друзі, родичі бійця, пише МБ.

Захисник із Чернівців Вальтер Шеффер із гіркотою пише про втрату побратима:

"Ти був відкритим і щирим, завжди посміхався, навіть коли було дуже важко. Ти вижив в Луганському аеропорту, лікарі тебе довго зшивали, але ти на зло ворогам вижив. Ти не був професійним військовим, і по стану здоров'я не був придатний до війська. Але ти пішов з першого дня, не роздумуючи, з усмішкою та гарним настроєм. Я навіть не сумнівався, що ти прийдеш в частину. Братику, ти був справжнім воїном і справжнім другом! Десантники не помирають, вони ідуть на небо. Ми обов'язково помстимося!" - пообіцяв Вальтер Шеффер.

Пишуть скорботні дописи і сусіди, серед них - буковинка Олеся Мандрюк.

"Сумна звістка прийшла сьогодні на Хотинщину в с.Пригородок. І ще одне забране молоде життя доброго,щирогохлопця,сусіда... Сльози розпачу,смутку,ненависть до проклятої росії ...Не віриться просто і все...Господи, чому???? Спочивай з Богом, дорогий наш Роман Юрічук. Слава нашому Герою,який поклав своє життя за нас. Вічно пам'ятатимемо тебе, дякуючи за спокійні ночі наших діточок", - написала Олеся Мандрюк.


Коментарі:
Більше новин по темі: