Тато нардепа Володимир Козака із Сокирянщини навчив сина, як не бідувати: в декларації достатньо всього

У Верховній Раді України є дев'ять депутатів родом з Чернівецької області. Частина з них були обрані по виборчих округах області, деякі – пройшли до ради за списками партій. Усі вони подали декларації за 2022 рік.

Суспільне Чернівці розповідає, яке майно та доходи задекларували нардепи.

Володимир Козак, депутат від фракції партії "Слуга народу" родом із села Романківці. Його обрали за списком від партії "Слуга народу" номером 68 у списку як безпартійний. Входить до Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури.

У 2022 році заробив понад 485 тисяч в Апараті Верховної ради. Його дружина Тетяна заробила понад 3,6 мільйона гривень як підприємиця. Також Тетяна зберігає готівкою 335 тисяч доларів, 40 тисяч євро, 70 тисяч гривень. На банківському рахунку вона має понад 153 тисячі гривень, а у Банку Монреаля – 219 канадських доларів та понад 15 тисяч американських.

Нардеп має 74 тисячі євро та 226 тисяч доларів готівкою, ще понад 66 тисяч гривень зберігає на рахунку у банку.

Козак має право користуватися автомобілем Porsche Cayenne 2016 року випуску, а також автомобілем дружини Mercedes-Benz GL 350 2013 року випуску. Крім цього, Козак задекларував ювелірні вироби, які належать його дружині: браслет, перстень та сережки з дорогоцінним камінням, годинник Rolex, а також обручка, сережки та кулон з діамантами. У Володимира є два годинники марок Ulysse Nardin та Omega.

Козак володіє квартирою на понад 105 квадратних метрів у Києві та паркомісцем, а також має нежитлове приміщення площею майже 167 квадратних метрів й земельну ділянку на понад дві тисячі квадратних метрів у Ломачинцях Сокирянської громади. Також користується двома гаражами дружини у Києві. Ще однією квартирою у столиці може безплатно користуватися, бо там зареєстрована його дружина.

Тетяна Козак має квартиру у Києві та земельну ділянку на понад 1200 квадратних метрів у Бучі.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації