Стало відомо, чим займеться Залужний після відставки. Він подякував всім захисникам за отримання звання Героя України

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у разі відставки збирається зайнятися своїм здоров’ям, а також, можливо, розпочати викладацьку діяльність, пише Українська правда.

За інформацією журналістів, про це він оголосив своєму найближчому оточенню ще перед офіційною відставкою 8 лютого.

У кінці грудня 2023 року стало відомо, що Валерій Залужний захистив дисертацію з права та здобув науковий ступінь доктора філософії.

Захист відбувся в Одеській юридичній академії, яку очолює ексрегіонал Сергій Ківалов. Система відображає стан захисту дисертації як «ступінь присуджено».

Ключові слова показують, що тема роботи Залужного пов’язана з військовою дисципліною, дисциплінарними проступками та стягненнями. У роботах головнокомандувач ЗСУ підписаний як аспірант кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу академії Державної пенітенціарної служби.

Тема дисертації головнокомандувача засекречена. На сайті зазначено, що вона «становить державну таємницю у сфері оборони, державної безпеки та охорони правопорядку» відповідно до статей 1.2.1, 4.4.3, 4.6.4, затверджених відповідними наказами.

Як ми повідомляли, 8 лютого 2024 року Валерій Залужний зустрівся із президентом Зеленським. Вони опублікували в соцмережах повідомлення про те, що командування ЗСУ буде оновлено. Після цього на офіційному сайті президента з’явився указ про звільнення Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Згодом Володимир Зеленський повідомив, що призначив генерал-полковника Олександра Сирського головнокомандувачем Збройних Сил України. «Я призначив генерал-полковника Сирського Головнокомандувачем Збройних Сил України», — наголосив Зеленський під час вечірнього відеозвернення у четвер, 8 лютого.

9 лютого президент Володимир Зеленський присвоїв колишньому головнокомандувачу Збройних сил України Валерію Залужному звання Героя України. Відповідний указ №61/2024 глава держави підписав 8 лютого, текст документу опубліковано на сайті Офісу президента. Згідно з указом, Залужний отримав найвищий в Україні ступінь відзнаки за заслуги в захисті країни та самовіддане служіння народу.

Скріншот відео

Колишній головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний відреагував на надання йому звання Героя України.

У повідомленні генерала в Telegram сказано, що для нього велика честь отримати звання Героя.

«Честь і відповідальність. Які я відчуваю перед кожним захисником і захисницею України, незважаючи на те, що зараз не обіймаю посад», — сказав він.

Залужний додав, що з відданістю і вдячністю служить і служитиме народу України.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації