Сьогодні виповнюється 72-річниця з Дня народження корифея української естради Назарія Яремчука

Сьогодні 72-річниця з Дня народження Назарія Яремчука - одного із фундаторів української естради, голосу покоління, який заспівав вічні пісні.

Легендарний співак народився 30 листопада 1951 року в селі Рівня (Вижницького району). Найбільшу популярність здобув, коли виконав «Червону руту» та «Водограй» Володимира Івасюка.

Спочатку Назарій вступив на географічний факультет Чернівецького університету. Потім навчався в Київському університеті культури.

Прихильники української легенди насолоджувалися сольним виконанням співака у вокально-інструментальному ансамблі «Смерічка». Назарій Яремчук разом з Володимиром Івасюком, Софією Ротару та Василем Зінкевичем стали фундаторами української естрадної пісні.

Коли у співака, здавалось би, було вже все – народне визнання, участь у конкурсах, державні титули та нагороди, – його життя обірвалося від раку. Поховали видатного українця в Чернівцях.

Утім, пам’ять про нього житиме вічно. В його дітях, які також стали співаками й музикантами, та у його піснях, йдеться у повідомленні Чернівецької обласної ради.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації