Слуга-нардеп Максим Павлюк з Горішніх Шерівців купив у лютому 2022 року авто MERCEDES-BENZ за майже 2 мільйони гривень - декларація про доходи

У Верховній Раді України є дев'ять депутатів родом з Чернівецької області. Частина з них були обрані по виборчих округах області, деякі – пройшли до ради за списками партій. Усі вони подали декларації за 2022 рік.

Суспільне Чернівці розповідає, яке майно та доходи задекларували нардепи.

Максим Павлюк, депутат від фракції партії "Слуга народу" родом з Горішніх Шерівців. До ВР його обрали від партії "Слуга народу", був під номером 102 у списку. Заступник голови Комітету з питань правоохоронної діяльності.

Заробив понад 560 тисяч гривень та отримав понад 13 тисяч гривень з депозиту у банку. Також задекларував понад 910 тисяч гривень зарплати підприємиці Анастасії – з нею Павлюк спільно проживає.

Готівкою Павлюк зберігає 250 тисяч доларів. Також має понад 900 тисяч гривень заощаджень. Павлюк задекларував 16 тисяч доларів та 200 тисяч гривень, які готівкою зберігає Анастасія. Ще понад 11 тисяч гривень та майже 12 тисяч доларів вона має на рахунку у банку.

У лютому 2022 року Павлюк купив авто MERCEDES-BENZ за майже 2 мільйони гривень.

Також має квартиру у Києві площею майже 60 квадратних метрів, земельну ділянку на 20 тисяч квадратних метрів у селі Черняхів Київської області та орендує у столиці паркомісце. У цьому ж селі володіє половиною земельної ділянки площею 20 тисяч квадратних метрів.

Також Павлюк безплатно користується будинком та земельною ділянкою у селі Романків Київської області.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації