Що задекларувала слуга-нардепка з Буковини Олена Лис

Народна депутатка з Буковини Олена Лис оприлюднила декларацію за 2022 рік. Понад три роки тому її обрали до Верховної ради по 201 виборчому округу з центром у Чернівцях.

Суспільне Чернівці розповідає, що задекларувала нардепка.

Олену Лис обрали народною депутаткою у 2019 році. У Верховній раді вона також є членкинею комітету з питань освіти та науки. Також раніше була очільницею Чернівецького обласного осередку партії "Слуга народу".

Фото: Чернівецька облогранізація “Слуга народу”

Лис задекларувала дачний будинок у Чернівцях площею 160 квадратних метрів та земельну ділянку площею понад 500 квадратних метрів. Про це йдеться у її щорічній декларації. Також володіє квартирою у Могилів-Подільському Вінницької області площею понад 60 квадратних метрів. Ще одну квартиру в Києві Лис орендує, аналізує декларацію Суспільне.

Її чоловік Ігор Лис має право часткової власності на квартиру площею 74,3 квадратних метри та земельну ділянку в селищі Гусятин Тернопільської області. Також народна депутатка задекларувала квартиру в Чернівцях, де зареєстрована її донька Софія Лис.

У декларації Лис вказала, що володіє автомобілем "Toyota Camry" 2011 року випуску.

Її чоловік має 100% частки у статутному капіталі підприємства "НЕПЕНТЕС ЛТД", яке займається торгівлею.

У 2022 році Лис заробила понад 520 тисяч гривень в управлінні справами апарату Верховної Ради України. Її чоловік отримав понад 43 тисячі гривень від підприємницької діяльності у компанії "Емвей Україна" та 136 грн від ТОВ "Свіженька".

В декларації Олена Лис вказала, що зберігає 15 тисяч євро, 10 тисяч доларів та 80 тисяч гривень готівкою й ще понад 10 тисяч гривень на рахунку в банку. Її чоловік має готівкою 380 тисяч гривень, 85 тисяч євро та 200 тисяч доларів.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації