Секретарка міськради Кирилюк відреагувала на пропозицію Бешлея відправити її у відставку

Секретарка Чернівецької міськради Марина Кирилюк не здивована реєстрацією депутатом "Рідного міста" Володимиром Бешлеєм проекту рішення про її дострокове припинення повноважень, бо "кожен депутат має право реєструвати такі проекти рішень".

Про це чиновниця сказала сьогодні у коментарі molbuk.ua

За її словами, у проекті рішення, зареєстрованому Бешлеєм, немає жодної аргументації, тому коментувати пропозицію депутата Кирилюк не може.

"Щодо подачі такого проекту, підготовки і винесення на сесію, то кожен депутат має право подавати проекти рішення відповідно до тих потреб, які вони вбачають необхідним і першочерговим для прийняття на сесії. Тому він як депутат має право виносити такі проекти рішення, і, зокрема, щодо кадрових питань. Тому, це абсолютно нормальний проект рішення", – сказала секретарка міськради.

Кирилюк додала, що їй невідомо, чи готовий депутатський корпус підтримувати цей проект рішення.

"Вони мені не звітують, я з ними про це не спілкувалася і, в принципі, не планую спілкуватися", – сказала чиновниця.

Водночас, на запитання журналіста, чи не вважає Кирилюк, що цей проект рішення став "сюрпризом" з нагоди першої річниці діяльності нового керівництва міста, секретарка міськради дала таку відповідь:

"Депутати "Рідного міста", "Команди Михайлішина" і "Народного контролю" на кожну чергову сесію піднімають гостро певні питання. Схожі речі не є для мене сюрпризом. Так вони відстоюють своє бачення на ті самі проблеми і потреби. Так, ця чергова сесія не буде легшою чи спокійнішою від усіх попередніх. Вона завершальна в цьому році. Будуть розглядати питання бюджету, цільових програм та інших важливих питань. Затягування сесії, гадаю, не піде на користь нашому місту. Чи буде це питання виноситись на чергову сесію, чи ні – питання, знову ж таки, до автора проекту рішення".

Нагадаємо, депутат "Рідного міста" Володимир Бешлей сьогодні зареєстрував проект рішення про дострокове припинення повноважень секретарки міськради Марини Кирилюк.

Свою ініціативу депутат пояснив тим, що, на його думку, Кирилюк неодноразово ігнорувала ініціативи депутатів.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації