Розвідник з Буковини Олександр Пислар став повним кавалером ордена "За мужність"

Розвідник Олександр Пислар (Сафрюк) на позивний BRAVO у листопаді отримав свій третій орден «За мужність», ставши таким чином повним кавалером цього ордена. Про це йдеться в Указі Президента України Володимира Зеленського від 16 листопада.

Старший сержант ЗСУ Олександр Пислар народився в селі Луковиця Чагорської громади. Виконуючи настанову батька, який помер, коли Олександрові було майже 18 років, у 2014 році заключив контракт зі Збройними Силами України – на строкову службу юнака тоді не взяли. Про це повідомляє Чернівецька обласна рада, з посиланям на Суспільне.

У 2014-2015 роках Пислар брав участь в АТО у складі 24-тої окремої механізованої бригади імені короля Данила. Уже тоді був розвідником у розвідувальній роті, а з 2015 року по грудень 2016 року – командиром групи «Браво» в складі 130-го окремого розвідувального батальйону.

На початку повномасштабного вторгнення Олександр – командир розвідувально-диверсійної групи. За успішні дії в лісах поблизу міста Іванкова Київської області його вперше нагородили орденом «За Мужність» ІІІ ступеня.

Улітку 2022 року потрапив на запорізький фронт, як командир загону спеціального призначення «BRAVO Team» у складі 130-го окремого розвідувального батальйону. Восени того ж року врятував життя комбату, коли потрапили в засідку. Тоді отримав орден «За мужність» ІІ ступеня.

У червні 2023 року загін спецпризначення «BRAVO Team» звільняв Лобкове та П'ятихатки. За успішні штурмові дії Президент України нагородив Олександра Пислара орденом «За Мужність» І ступеня. Нині військовий є 283-ім повним кавалером цього ордена.

Наприкінці червня 2023 року у боях поблизу села Роботине Запорізької області Олександр отримав осколкове поранення, однак уже через 15 днів повернувся в стрій. Нині продовжує захищати Україну.

Бойовий дух Олександрові допомагають підтримувати побратими та рідні, які чекають його вдома. Це мама, бабуся, брат і кохана дівчина.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації