Привітання Генерального директора ТОВ «Чернівецький Машзавод» Віктора Сідляра з 30-річним ювілеєм Незалежності України

Шановні буковинці! Дорогі машинобудівники! Наші рідні та близькі!

Вітаю всіх Вас з найбільшим державним святом – Днем Незалежності України!

30 років тому Україна здобула свою Незалежність. Сьогодні це величезне свято для кожного. Багато з нас можуть бути незадоволені станом справ, які є на сьогодні в країні. Але це День народження країни і треба говорити, на мій погляд, про здобутки.

Ми маємо фантастичну країну. Ми далеко пішли вперед і у розвитку промисловості, будівництві доріг, освіти, значно підвищився наш добробут.

Я пригадую радянські часи. Напевно, багато хто їх пам’ятає також. Коли перед кожним святом люди сушили голови, де купити самі необхідні товари для святкового столу. Це був тотальний дефіцит. Зараз цього всього є в достатку. Ці успіхи у незалежній країні – ціна багатьох-багатьох поколінь.

Особлива подяка нашим воїнам та добровольцям, які на передньому краї обороняють нашу Незалежність.

Наша країна насправді фантастична! Я бував у багатьох країна світу. І після деяких, коли приїжджав у рідну Україну, хотілося стати навколішки та цілувати цю землю.

У нас фантастичний народ! Так, ми роз’їхалися по світах, але кругом ми знаходимо себе, перераховуємо кошти в Україну. Це теж здобутки, коли ти вільний у своєму виборі та пересуванні. У Радянському Союзі цього не було й близько. Ми жили, і це не перебільшення, як у тюрмі. А тепер ми насправді вільні – кожен може обрати свій власний шлях. Можливо, не кожен може досягнути успіху, але це все залежить від волі, сили та натхнення.

Ми – вільні, бо можемо висловлювати свої переконання. У нас є своя Українська Помісна православна канонічна Церква, про що зовсім недавно ми не могли навіть й мріяти. У нашій країні віруючі всіх концесій можуть сповідувати свою віру. Це величезне досягнення і цінність, якої не має у дуже багатьох країнах. Ми можемо отримувати освіту у себе на батьківщині та за кордоном.

Промисловість стала не радянською. При СРСР все працювало, але був тотальний дефіцит. Досягнула наша країна за 30 років фантастичних успіхів. Тим більше, що 30 років для країни - це майже ніщо, дуже малий термін.

Я вітаю кожного українця, кожного громадянина України. Давайте завжди пишатися, що живемо у чудовій країні. У нас чудова природа, ріки, озера, гори. Ми збираємо фантастичні урожаї.

Ми зовсім не ті, якими були 30 років тому. Навіть одягаємося по іншому та мислимо по іншому. І це, в тому числі, заслуга кожного з нас.

Завершити своє привітання я хотів би уривком вірша великого українця, поета Василя Симоненка, який родом з Донбасу:

Народ мій є, народ мій завжди буде,
Ніщо не перекреслить мій народ!
Пощезнуть всі перевертні й приблуди,
і орди завойовників-заброд

Ви, байстрюки катів осатанілих,
не забувайте, виродки, ніде:
- Народ мій є! В його гарячих жилах
Козацька кров пульсує і гуде!

Слава Україні! Нехай Господь оберігає Україну і кожного з нас!

З повагою, Генеральний директор ТОВ «Чернівецький Машзавод»
Віктор СІДЛЯР


Коментарі:
Більше новин по темі: