Помер засновник першого приватного музею Буковинських старожитностей Володимир Захарчук

ВТРАТА…

4 квітня 2021 року, на сімдесят другому році життя, пішов у вічність член ради, представник столичного Буковинського земляцтва у Чернівцях Володимир Захарчук - відомий краєзнавець, співавтор (з Федором Чев'юком) книги "Буковина і буковинці" про історію краю і життя людей (видавництво "СВІТ", Львів, 2008, 200 с.).

Про сумну звістку на своїй сторінці у Фейсбук повідомив краєзнавець Юхим Гусар.

Власник першого приватного музею Буковинських старожитностей, меценат міжнародного фольклорного фестивалю "Шипинські передзвони", член президії водної комісії Національної федерації спортивного туризму України, голова водної комісії федерації спортивного туризму Чернівецької області, суддя національної категорії зі спортивного туризму.

Володимир Миколайович народився 12 жовтня 1949 року в селі Шипинці Кіцманського району Чернівецької області.

Генеральний спонсор чемпіонату України з техніки водного туризму.

Закінчив Чернівецький державний університет.

Створив у буковинських Карпатах комплекс відпочинку та зеленого туризму "Садиба Лекече" в стилі гуцульської дерев'яної архітектури.

Нагороджений почесною відзнакою "Заслужений турист України", має грамоти і подяки від Київського міського голови.

Члени Буковинського земляцтва міста Києва висловлюють щирі співчуття родині Володимира Захарчука та усій буковинській громаді у зв'язку з непомірною втратою активного громадського діяча, патріота рідного краю, мудрої і чуйної людини, пам'ять про яку назавжди залишатиметься в наших серцях.


Більше новин по темі:
Коментарі: