Погодили, але не призначили заступником голови ОДА: Чому Артура Мунтяна майже два місяці тримають у підвішеному стані?

Ексдепутата міськради Чернівців Артура Мунтяна наразі не призначили на посаду заступника голови обласної адміністрації. Шість тижнів тому його кандидатуру погодили на засіданні Кабміну.

Про це йдеться у відповіді обладміністрації на запит Суспільного.

Кандидатуру Мунтяна погодили 17 березня за поданням голови обласної адміністрації Сергія Осачука. Наразі його обов'язки не визначені, оскільки він не є посадовцем.

Про те, чому Мунтяна не призначили на посаду, прессекретарка адміністрації Марія Жиряда коментувати Суспільному відмовилась.

Відповідно до закону про держслужбу, перед прийняттям на роботу посадовців перевіряють. Тривалість перевірки невизначена.

Суспільному не вдалося сконтактувати з Мунтяном — він не підіймав слухавку.

Що відомо про Артура Мунтяна

Артур Мунтян — підприємець. Він володіє товариством "Чернівецькі хлібобулочні вироби", є колишнім депутатом Чернівецької міської ради від партії "Батьківщина". Був членом комісії з питань бюджету та фінансів, втім на засідання майже не ходив.

У 2019 році балотувався до Верховної ради від 203 округу з центром у Новоселиці.

Співробітники його фірми були спонсорами партії "Батьківщина".

У 2019 році Мунтян задекларував понад 1 мільйон 200 тисяч гривень доходу. 126 тисяч — зарплатня, а решту отримав від продажу нерухомості. Разом з дружиною декларує понад 80 тисяч доларів, майже 80 тисяч євро та пів мільйона гривень готівкою.

Артур Мунтян є сином ексголови обласної ради та депутата від "Батьківщини" Івана Мунтяна.


Коментарі:
Більше новин по темі: