Осачук про підвищення тарифів на газ: "Я особисто провів зустріч із головами громад Буковини, без записів, фото і піару, ми обговорили людський біль і переживання"

ВЛАДНА РЕАКЦІЯ /

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук висловився щодо підвищення тарифів на газ, що викликало значне незадовлення, в тому числі, й серед жителів краю. Він вважає, що "усі буковинці повинні знати, що і Президент і Прем’єр-міністр обізнані із вашими зверненнями. Уряд та парламентарі запровадять нові обмежувальні інструменти для необґрунтованих цінових стрибків".

Про це йдеться у спеціальному зверненні Сергія Осачука до буковинців, яке цитує прес-служба Чернівецької ОДА.

За словами голови Чернівецької ОДА, "наш обов'язок – захищати інтереси людей, що особливо актуально в умовах боротьби з пандемією. Так само, як народ, всі громадяни допомагають військовим, медикам, держава, Уряд та Президент допомагають відновити справедливість у питаннях ціноутворення на ринку житлово-комунальних послуг".

Він зазначив, що "особисто провів зустріч із головами громад Буковини, без записів, фото і піару, ми обговорили людський біль і переживання, як партнери працюємо разом над виходом".

"Усі буковинці повинні знати, що і Президент і Прем’єр-міністр обізнані із вашими зверненнями. Уряд та парламентарі запровадять нові обмежувальні інструменти для необґрунтованих цінових стрибків. Але і кожен з нас мусить чітко розуміти, що ми самостійно обираємо собі постачальника, найдешевшу ціну. Як це зробити, ми детально розказуємо на наших сторінках. Людям, які мають малі пенсії та доходи, держава гарантовано виплачує субсидії! Ми відчуваємо і знаємо про всі труднощі цього часу та віримо, що разом їх здолаємо", - йдеться у зверненні Сергія Осачука до буковинців.

Буковинці активно коментують це звернення на сторінці голови ОДА Осачука у Фейсбук. Відгуки, переважно, критичні:


Коментарі:
Більше новин по темі: