Незабутні Герої: як загинув 27-річний житель Сторожинця, старший сержант Павло Бідіний

Старший сержант Павло Бідіний, позивний Ібрагім, загинув 7 травня 2023 року біля села Синьківка на Харківщині. Виконуючи бойове завдання, отримав смертельні поранення внаслідок ворожого артилерійського обстрілу. У червні захиснику мало виповнитися 28 років.

Як повідомляє Чернівецька ОВА, Павло народився у місті Сторожинець Чернівецької області. Навчався у місцевій школі. У 2017 році проходив строкову службу у прикордонних військах. Вступив до Міжрегіональної академії управління персоналом, де навчався на юриста, але так і не встиг закінчити навчання.

У 2020 році чоловік підписав контракт із ЗСУ. Служив у 14-ій окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого. Був командиром відділення. Виконував бойові завдання на території ООС. Під час повномасштабного вторгнення продовжував брати участь у захисті суверенітету України. Влітку 2022 року під час бойового завдання отримав поранення голови, але після лікування відразу повернувся до побратимів.

«Павло був найкращим чоловіком, батьком, сином і братом. Він був радісним, сміливим і відчайдушним», – розповіла дружина загиблого Валентина.

«Він був хорошою та світлою людиною. Вічний позитив і щирість. Що б не сталося, завжди міг підняти настрій і знайти з чого посміятися. Таких людей за життя трапляється небагато. Слава і честь Героям, які віддають своє життя за наш спокій», – додав його друг дитинства Микола Конечний.

Поховали воїна на Алеї Слави цвинтаря у рідному місті. Вдома на Павла чекали дружина, син 2022 р.н., рідні, друзі та побратими.

Вічна слава Герою!


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації