Начальник поліції Чернівецької області Анатолій Дмитрієв пішов з посади. Він тепло попрощався з буковинцями

Начальник поліції Чернівецької області Анатолій Дмитрієв пішов з посади. Тимчасово обов'язки керівника виконує заступник Сергій Ратушенко.

Про це Суспільному повідомила речниця нацполіції області Тетяна Андрійчук.

За її словами, Дмитрієв не працює на посаді з 29 липня.

Раніше у пресслужбі поліції області повідомляли, що Дмитрієв перебуває у відпустці.

Опісля публікацій у медіа, Анатолій Дмитрієв опублікував допис на своїй Facebook-сторінці, де подякував колегам та іншим правоохоронцям за співпрацю:

Шановні буковинці! Я мав високу честь три роки очолювати Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області — за цей час ми займали лідируючу позицію в державі за рівнем безпеки та довіри населення — без "смотрящих", без злодіїв в законі та з найнижчою криміногенною обстановкою серед областей України.

Всі ті вагомі досягнення правоохоронців Буковини були ДЛЯ людей і ЗАВДЯКИ людям. Бо кожна блага справа має в собі підтримку та розуміння громади! Я дякую Вам за довіру та бажання змінювати край на краще!

Щиро вдячний за плідну співпрацю колегам-правоохоронцям, органам прокуратури, СБУ, судам, крайовій владі та журналістам — завдяки Вам ми вдосконалювались, всебічно розвивались та здобували можливості для розбудови і якісного надання поліцейських послуг!

Окремо хочу подякувати кожному працівнику поліції Буковини — я пишаюсь таким колективом! Та бажаю Вам гідно служити, забезпечувати безпеку, мир та законність!

Зі свого боку — я не зупинятимусь на досягненнях, адже прагну й надалі невтомно докладати зусиль для добробуту держави, правопорядку в суспільстві та спокою громадян!

Служу Українському Народові!


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації