На війні - з початку 2014 року: військовий із Буковини Василь Бублик отримав "Золотий хрест" від Залужного

Заступник командира 2 мотопіхотної роти з морально-психологічного забезпечення мотопіхотного батальйону 14 ОМБр імені князя Романа Великого, молодший лейтенант Бублик Василь Васильович заслужив найвищу нагороду, ще будучи сержантом, від головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. Досвідчений та успішний воїн нагороджений нагрудним знаком "Золотий хрест", пише БукІнфо.

Василь Бублик на війні з початку 2014 року. Він брав участь в АТО та ССО на всіх напрямках. В 2019 знову підписав контракт в 14 окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого на Волині. Досі приймає участь у російсько-українській війні за незалежність і суверенітет України.

Заступник командира 2 мотопіхотної роти з морально-психологічного забезпечення мотопіхотного батальйону 14 ОМБр імені князя Романа Великого молодший лейтенант Бублик Василь Васильович родом з Буковини. Народився 30 серпня 1984 році в селі Рідківці Новоселицького району Чернівецької області,закінчив 11 класів ЗОШ№30 міста Чернівців.

У 2002 році вступив до лав Прикарпатської філії Національної Академії внутрішніх справ України та в подальшому перейшов до практичної роботи в органах внутрішніх справ Чернівецької області.Навчався в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького за фахом,,Право,, закінчив в 2021 році. Зараз навчається в Чернівецькому Національному Університеті імені Юрія Федьковича на економічну факультеті ,, магістр,, на заочній формі навчання.

Виховує сина Володимира 2014 року народження та донечку Аріну 2020 року народження. На війні з початку 2014 року брав участь в АТО та ССО на всіх напрямках.В 2019 знову підписав контракт в 14 окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого на Волині.

Досі приймає участь у російсько-Українській війні за незалежність і суверенітет України. Не одноразово був нагороджений,та тепер заслужив найвищу нагороду ще будучи сержантом від головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного (Золотий Хрест).


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації