На Буковині прощаються з трьома полеглими на війні бійцями: Василем Ватричем, Іваном Тенкалюком та Анатолієм Чинчиком

У Чернівецькій області прощаються з трьома військовими, які загинули на російсько-українській війні, — Василем Ватричем, Іваном Тенкалюком та Анатолієм Чинчиком.

Про це повідомили на сторінці обласної адміністрації у Facebook, пише Суспільне.
Солдат Василь Ватрич був воїном військової частини А4447. Він загинув 23 січня 2024 року внаслідок застосування противником БПЛА у Запорізькій області, повідомили на сторінці Вижницької районної військової адміністрації у Facebook. З ним попрощаються об 11:00 у селі Брусенки Вижницького району.
Солдату Іван Тенкалюк було 23 роки, чоловік солдат військової частини А2120. Військовий загинув 22 січня 2024 року поблизу населеного пункту Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області, повідомили на сторінці Кіцманської громади у Facebook. З ним попрощаються об 11:00 у селі Іванківці Чернівецького району.
Солдат Анатолій Чинчик був воїном військової частини А4574, він загинув у населеному пункті Костянтинівка Донецької області, повідомили на сторінці Дністровської районної ради у Facebook. Прощання з ним відбудеться о 12:00 у селі Кроква Дністровського району.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації