На Буковині попрощалися з Героями-захисниками України: майором Олексієм Лозовським та молодшим сержантом Сергієм Берекою

Сьогодні, 25 січня, на Буковині попрощалися з військовослужбовцями, які загинули боронячи Україну від російських окупантів.

Сергій Берека

Молодшого сержанта Сергія Береку, воїна військової частини А4856, в останню дорогу провели вранці у селі Нагоряни Дністровського району.

Олексій Лозовський

Майора Олексія Лозовського, воїна військової частини А4267, в останню дорогу провели та поховали до полудня у Чернівцях на Алеї Слави полеглих Героїв.

На війні загинув 53-річний майор Олексій Миколайович Лозовський. На війні він втратив сина у 2022 році, але продовжив воювати. Про це molbuk.ua розповіли колишні колеги Олексія Лозовського з Чернівецького ТЦК.

Олексій Лозовський розпочав військову службу у 1989 році, пройшовши шлях від солдата до офіцера. Проходив службу у лавах Збройних Сил України на посадах офіцерського складу у м.Львів та різних військових частинах Чернівецької області.

Також служив у Головному управлінні МНС України в Чернівецькій області, працював в управлінні Національного банку України в Чернівецькій області.

У 2014 році, коли ворог прийшов на нашу землю, був мобілізований до лав ЗСУ та служив у Чернівецькому обласному військовому комісаріаті. Коли було створено 10 окрему гірсько-штурмову бригаду очолив у ній окремий підрозділ.

У 2022 році родину Лозовських спіткала біда – на війні з російськими загарбниками загинув син Олексія, але він продовжив боронити нашу країну від ворога.

За час служби Олексій неодноразово був нагороджений різними відзнаками.
Без люблячого чоловіка і батька залишились дружина, донька і двоє синів.
Глибокі співчуття рідним, близьким і побратимам.
Вічна пам'ять та слава Героям!


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації