Ми підходимо до знакової битви. Завершити цю війну можна виключно одним шляхом - керівник ГУР Буданов

Українські Сили оборони готують контрнаступ, унаслідок якого "достатні обсяги території будуть повернуті силовим шляхом", підтвердив начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов. Він заявив, що завершити російсько-українську війну можливо тільки після того, як усі наші землі в межах 1991 року стануть підконтрольними українській державі.

Нове інтерв'ю Буданов дав виданню "РБК-Україна" пише Обозреватель. Він зазначив, що розкривати деталі нашої наступальної операції, наприклад, напрямки ударів, не можна. Однак "те, що всі готуються, – це факт".

"Подобається це чи не подобається, але ми підходимо до знакової битви для новітньої історії України. Це факт, усі це розуміють. Коли вона почнеться – це таємниця. Але всі розуміють, що ми до цього наближаємось", – заявив розвідник.

Начальник ГУР МО визнав, що хотілося б більш швидкої військової допомоги від партнерів у більших обсягах. "Але виходитимемо з того, що маємо", – зазначив він.

Буданов прокоментував підготовку до контрнаступу

Журналістка запитала Буданова, чи припускає він можливість того, що країни Заходу, якщо ми не досягнемо належного успіху під час контрнаступу, можуть примушувати нас до переговорів.

"Ймовірність будь-чого може існувати. Чи станеться це? Доля України – в руках України. Хто б нас до чогось спонукав, не спонукав – вирішувати нам. Ось це моя вам відповідь", – сказав військовий.

Він упевнений, що Силам оборони України вдасться повернути "достатні обсяги території" під час цієї операції. "На яких напрямках, що саме і як – від цього я утримаюся, вибачте... Який буде результат – через певний проміжок часу ми побачимо все це", – заявив глава ГУР.

Завдання наших військових – це повернути законні українські землі, зокрема Крим та Донбас. "Крим – це частина території України, без повернення Криму ситуація не завершиться. Ніхто її не завершить, хоч би як хотів", – зазначив Буданов.

Коли журналістка нагадала йому, що він говорив про захід на півострів до літа-2023, Буданов відповів: "Десь зараз ми маємо повернути всю територію, з часом. Час у нас ще є".

Начальник ГУР ухильно прокоментував, у якій черговості Сили оборони планують звільняти Україну від російських загарбників.

"Якщо Крим буде останнім забраний – це фінал. Якщо Крим буде першим забраний, а Донбас ще не забраний – то це не фінал", – сказав він.

"Завершити цю війну можна виключно одним шляхом – це поверненням кордонів у будь-якій формі, але кордонів наших зразка 91-го року. Неможливо, нереально вже завершити цю війну без вирішення територіальних проблем. Україна ніколи не піде на те, щоб віддати якусь частину територій", – наголосив Буданов. Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації