Міністр оборони Рустем Умєров зник із публічного простору. Що з ним сталося?

Міністр оборони України Рустем Умєров зник із публічного простору. Раніше він щодня з'являвся у товаристві президента Володимира Зеленського та голови ОП Андрія Єрмака, а також особисто робив заяви та давав коментарі. Але його вже певний час немає. А накази замість нього підписує його заступник.

З приводу його раптового зникнення "Громадське Телебачення" зробило запит до Міноборони, пише today.ua

Раптове зникнення Рустема Умєрова з публічного простору викликало вже немало чуток. Подейкують, що його начебто мають намір звільнити від керівництва Міноборони і призначити на іншу міністерську посаду – у Мінінфраструктури замість Олександра Кубракова. Але навіщо тоді все це оповивати ореолом таємничості, незрозуміло.

Втім, в ОП цю чутку спростували. Але факт залишається: накази по Міноборони замість Умєрова підписує його заступник генерал-лейтенант Іван Гаврилюк. Причому Гаврилюк їх підписує у статусі т.в.о міністра оборони, що також викликає запитання.

Втім, у Міноборони розвіяли сумніви журналістів, давши відповідь на запит ЗМІ. Там відповіли, що Умєров знаходиться у відрядженні. Через це зараз його обов'язки виконує заступник.

"Згідно п.6 Наказу Міністерства оборони України No 663 від 03.11.2023 "Питання Міністерства оборони України", у разі відсутності міністра оборони України його повноваження здійснює перший заступник міністра оборони України або інша посадова особа з керівництва Міністерства оборони України за рішенням міністра оборони України", – йдеться у відповіді Міноборони.

Однак у відповіді Міноборони не деталізують, де та в якому відрядженні перебуває очільник міністерства, а також, коли він має повернутися до своїх обов'язків.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації