Мільйонні доходи Скигара: декларація заступника голови Чернівецької ОДА

Заступник голови Чернівецької ОДА Роман Скигар за минулий рік отримав понад 1,3 мільйона гривень доходу. Основний прибуток чиновник задекларував від продажу прав на телеканал «Чернівецький промінь». Про це пише ІА АСС із посиланням на декларацію посадовця.

Згідно документу, Роман Скигар разом зі своєю дружиною, як і попереднього року володіють двома квартирами у Чернівцях загальною площею майже 140 квадратних метрів. Також вони користуються автомобілем Hyundai Tucson 2007 року випуску.

Якщо у декларації за 2019 рік зазначалося, що Роман Скигар володіє 100% загального капіталу ТзОВ «Чернівецький промінь» та був кінцевим бенефіціарним власником чернівецької обласної організації політичної партії «Рідне місто», то у новій декларації чиновник ОДА уже не має стосунку ні до партії, ні до каналу.

А у доходах за 2020 рік він вказав отримання 800 тисяч гривень від відчуження цінних паперів та корпоративних прав, які йому сплатив громадянин Сергій Аністратенко. Саме така сума зазначалася у вартості телеканалу в декларації за 2019 рік.

Натомість, Роман Скигар у 2020 році заробив майже на 100 тисяч гривень менше доходу від зайняття підприємницькою діяльністю, ніж роком раніше. У 2019 році він заробив від підприємництва 568 тисяч гривень, а минулого року лише 478 тисяч. Ще 84 тисячі гривень Роман Скигар отримав зарплати від Чернівецької ОДА.

Водночас, дружина чиновника, яка працює в Чернівецькій обласній прокуратурі, у 2020 році заробила 576 тисяч гривень зарплати, що майже на 100 тисяч гривень більше, ніж роком раніше на цій же роботі.

За минулий рік Роман Скигар із дружиною майже удвічі збільшили розмір своїх заощаджень. Як і раніше більшу частину грошей вони зберігають готівкою. Зокрема, це 1,1 мільйона гривень (у 2019 році було 658 тисяч гривень) та 40 тисяч доларів (у 2019 - 27 тисяч доларів).

Крім того, на банківських рахунках Скигарів появилося понад 150 тисяч гривень, яких не було роком раніше. Ще понад 800 тисяч гривень заступник голови Чернівецької ОДА, як і раніше задекларував як поворотну фінансову допомогу телеканалу «Чернівецький промінь».


Коментарі:
Більше новин по темі: