Ляшко, Кубраков і Любченко призначені міністрами: як голосували нардепи (інфографіка)

Верховна рада сьогодні, 20 травня, призначила трьох нових міністрів. Віктор Ляшко очолив Міністерство охорони здоров'я, Олександр Кубраков – Міністерство інфраструктури, Олексій Любченко – Міністерство економіки.

«Слово і діло» пропонує подивитися, як фракції та групи голосували за кадрові призначення.

Призначення Віктора Ляшка головою МОЗ підтримали 262 народних депутати, 17 виступили «проти», 73 – утрималися, 25 – не голосували.

Фракція «Слуга народу» дала 224 голоси «за», 2 – не голосували, 18 – були відсутні. Також голоси дали групи «За майбутнє» та «Довіра» – 15 і 18 відповідно. Крім того, Ляшка підтримали 5 позафракційних депутатів.

В «Опозиційній платформі – За життя» 16 депутатів голосували «проти», 7 – утрималися, 12 – не голосували, 9 – були відсутні. У «Європейській солідарності» 24 з 27 нардепів утрималися.

17 депутатів «Батьківщини» теж утрималися, один – не голосував і 7 – були відсутні. Майже вся фракція «Голос» утрималася.

Як депутати голосували за призначення Віктора Ляшка, Олексія Любченка та Олександра Кубракова міністрами – на інфографіках.
Голосування за призначення Ляшка

Призначення Олександра Кубракова міністром інфраструктури підтримали 284 депутати, 28 виступили «проти», 49 – утрималися, 23 – не голосували.

«Слуги народу» дали 228 голосів, забезпечивши позитивне рішення. Ще 18 голосів дала група «За майбутнє» та 20 – «Довіра». Від позафракційних депутатів було 13 голосів, від «Батьківщини» – 5.

В «Опозиційній платформі» більшість депутатів або утрималися, або не голосували. У «Європейській солідарності» 24 з 27 були «проти». «Голос» майже у повному складі утримався.

Як депутати голосували за призначення Віктора Ляшка, Олексія Любченка та Олександра Кубракова міністрами – на інфографіках.
Голосування за Кубракова

Призначення Олексія Любченка на пост віцепрем'єр-міністра – міністра економічного розвитку підтримали 293 депутати, 2 виступили «проти», 60 – утрималися, 22 – не голосували.

«Слуга народу» дала 228 голосів «за». Також 3 голоси дали члени «Опозиційної платформи», 18 голосів «Батьківщина», 13 – група «За майбутнє», 20 – «Довіра», 11 – позафракційні депутати.

Як депутати голосували за призначення Віктора Ляшка, Олексія Любченка та Олександра Кубракова міністрами – на інфографіках.
Голосування за Любченка

Нагадаємо, 18 травня Верховна рада відправила у відставку трьох членів уряду. Зокрема, депутати проголосували за звільнення Максима Степанова з посади міністра охорони здоров'я, Владислава Криклія – з посади голови Мінінфраструктури, Ігоря Петрашка – з посади міністра економіки.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації