Лікар із Чернівців з пенальті забив переможний гол на чемпіонаті світу з футболу серед медиків

Лікар-офтальмолог Чернівецької обласної лікарні забив переможний гол на цьогорічному чемпіонаті світу з футболу серед медиків. На початку липня у столиці Австрії Відні відбувся 27 Чемпіонат світу з футболу серед лікарів- 2023 та Міжнародний симпозиум з медицини.

Про це повідомляє ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня".

Серед понад 1000 лікарів, 46 команд з 5 континентів було проведено 3 футбольних Кубків Світу – Morell Cup (змагання серед лікарів старше 25 років – 23 команди), Vogel Cup (змагання серед лікарів 45+ – 19 команд) та новий турнір – Carlito Cup (змагання серед лікарів 60+).

Попри всі складності, Україна була представлена в усіх 3-х турнірах. У складі збірної українських лікарів 45+ зіграв лікар-офтальмолог, наразі в. о. начальника підрозділу офтальмології ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» Віталій Буздуган.

Під час турніру серед лікарів 45+ українська збірна стала переможцем групового етапу. У чвертьфіналі здолала колег із Канади із рахунком 9:0, у півфіналі – Бразилію з рахунком 4:0. А в фіналі — Колумбію, здобувши у серії пенальті перемогу з рахунком 3:2.

Третій, переможний, гол забив лікар Чернівецької обласної лікарні Віталій Буздуган, чим і виборов перемогу для української збірної на чемпіонаті світу.

- Наша команда української збірної дуже сильна, загартована, має бойовий непереможний дух, що й допомогло нам виграти, - відзначає Віталій Буздуган.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації