Командою Продана і Михайлішина було зроблено все щоб Чернівецький аеропорт припинив своє існування, - екс-надеп Бурбак

ХТО КОМУ ПРОДАН? /

Народний депутат двох попередніх скликань, екс-міністр транспорту та інфранструктури України Максим Бурбак у програмі “Постфактум” на телеканалі ТВА нагадав, що під час його перебування при владі було відкрито авіасполучення Чернівці-Київ і навіть були запущені міжнародні рейси. Зараз же аеропорт переживає не найкращі часи.

“Командою Продана і Михайлішина було зроблено все щоб Чернівецький аеропорт припинив своє існування. Це все планомірна акція щодо закриття рейсів, невиділене фінансування, прийняття рішення про передачу посадкової смуги в державну форму власності. Пошук інших місць в Лужанах, та будь-де, щоб зробити новий аеропорт – нонсенс. Це із розряду Нью Васюки", - зазначив Максим Бурбак.

На його думку, все це було зроблено для того, щоб роздерибанити злітно-посадкову смугу і територію аеропорту понад 100 га для житлового будівництва.

"Пам’ятаєте? "Давайте з’єднаємо Проспект з Гравітоном!”. Там же і заступник голови ОДА нинішньої Богдан Ковалюк, які разом з Гавришем отримали понад мільйон гривень на підземний автобан, який з’єднає проспект… Все це планувалося для того, щоб закрити аеропорт. І далі все це продовжується”, – заявив політик в ефірі ТВА.


Коментарі:
Більше новин по темі: