Іво Бобул розповів про своїх дітей від різних шлюбів і пояснив, чому через квартиру зіпсувалися стосунки з донькою

Заслужений і Народний артист України Іво Бобул в інтерв'ю Славі Дьоміну розповів про стосунки зі своїми трьома дітьми і пояснив, чому зіпсувалися стосунки з донькою, пише NV LIFE.

У Бобула є троє дітей від різних жінок: старші Руслан і Людмила, які народилися в перших двох шлюбах, і молодший син Данило від нинішньої четвертої дружини Наталії. За словами артиста, у нього налагодилися стосунки зі старшим сином, але зіпсувалися з дочкою.

«Руслану дати я нічого не міг, я його не бачив. Коли потрібно було допомогти, я допоміг. У нього не моє прізвище. Дочка більше пішла в маму. У мене були з нею великі проблеми. Спочатку була комунікація, а потім вона почала губитися. Був один випадок такий, коли вона вийшла заміж, я купив їй квартиру двокімнатну і подарував. А потім я дізнаюся, що мої внучки живуть незрозуміло де, а квартиру вони продали. Довелося купити іншу квартиру. Ну куди я подіну цих дівчаток? Вони жили в якомусь сараї. Я взяв, що мав, і купив. Після цього зіпсувалися стосунки. Я не можу зрозуміти, як так можна, і мені ніхто не розповів, чому так сталося», — зізнався він.

Бобул також зазначив, що найкращі стосунки з трьох дітей у нього з молодшим сином.

«Молодший син — це моє життя. Я заради нього все. Я розмовляю з ним, розповідаю. Йому вже 19. Вчиться в інституті. Думаю, я для нього авторитет. Я бачу, як він до мене, коли мені щось потрібно, він завжди для мене… Мені потрібно було, щоб він знав ази життя», — повідомив артист.

Бобул додав, що у його старшого сина народилася дочка, але він ніколи не бачив її:

«Зі старшим сином підтримую стосунки. Йому зараз під 40 років. У нього своя дочка, моя онука, але я ще не бачив її, тільки на фотографії», — каже він. Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації