Ірину Кравченко звільнено з посади прокурорки Чернівецької області (ДОКУМЕНТ)

Як стало відомо БукІнфо з достовірних джерел, наближених до обласної прокуратури, наказом Генерального прокурора України, Ірину Кравченко звільнено з посади прокурорки Черівецької області з формулюванням “у зв"язку з неналежним виконанням посадових обов"язків, установлених для відповідної адміністративної посади"…

Нагадаємо, понад місяць тому в мережі Facebook в групі «Прокурори України» з‘явилася публікація, де стверджується, що близько 80% працівників Чернівецької обласної прокуратури звернулись з листом до Генерального прокурора України Ірини Венедіктової про висловлення недовіри прокурору Чернівецької області Ірині Кравченко.

Журналістам БукІнфо вдалося роздобути сам документ з підписами, який ми публікували раніше. У зверненні до Венедіктової прокурорський склад обласної прокуратури стверджує про ніби-то численні порушення з боку обласної керівниці та неможливість якісного виконання професійних обов’язків під її керівництвом.

Прокурори пишуть, що готові відповідати за свої слова згідно чинного законодавства і навіть на "детекторі брехні".

Ірину Кравченко було призначено на посаду прокурора Чернівецької області у вересні 2020 року.

Приблизно місяць тому у соцмережах з’явився документ про відсторонення Ірини Кравченко за підписом генпрокурорки України Ірини Венедіктової. Портал БукІнфо друкував цей документ.

У пресслужбі цю інформацію підтвердили, зауваживши, що обов’язки прокурора Чернівецької області наразі виконує перший заступник керівника відомства В’ячеслав Чорней.

“Відповідно до рішення кадрової комісії з розгляду дисциплінарних скарг про вчинення прокурором дисциплінарного проступку та здійснення дисциплінарного провадження щодо прокурорів — керівника Чернівецької обласної прокуратури відсторонено від посади до завершення дисциплінарного провадження. Виконання обов’язків керівника обласної прокуратури покладено на першого заступника керівника В’ячеслава Чорнея”, - повідомили у пресслужбі Чернівецької обласної прокуратури.


Коментарі:
Більше новин по темі: