Ілля Тарновецький, Роман Сорочан, Юрій Багрій, Михайло Ходан: на Буковині прощаються з чотирма військовими, які загинули на російсько-українській війні

27 травня у Чернівецькій області прощаються з чотирма військовими – Іллею Тарновецьким, Романом Сорочаном, Юрієм Багрієм, Михайлом Ходаном, які загинули у боях проти російської армії.

Про це повідомили на Facebook-сторінці обласної ради, пише Суспільне.

Сержант Ілля Тарновецький був воїном військової частини А7187. Йому було 38 років. З ним попрощаються о 9 годині у Сторожинці.

Молодший сержант Роман Сорочан був воїном військової частини А4267. З ним попрощаються о 13 годині на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Юрій Багрій був радіотелефоністом стрілецького взводу військової частини А0998. Був смертельно поранений внаслідок мінометного обстрілу в районі населеного пункту Часів Яр Донецької області. Йому було 45 років. Про це повідомляє Сокирянська міська рада. З ним попрощаються о 10 годині в Сокирянах.

Михайло Ходан був воїном військової частини А4056. Він загинув 21 травня в районі села Павлівка Донецької області. Про це повідомляє Берегометська селищна рада. З ним попрощаються об 11 годині в селі Лопушна.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації