Готівка, квартири та авто: Богдан Ковалюк оприлюднив декларацію

Перший заступник голови Чернівецької ОДА Богдан Ковалюк оприлюднив декларацію про майновий стан за 2020 рік на сайті НАЗК.

Богдан Ковалюк, згідно декларації, є власником земельної ділянки та двох будинків на Заставнівщині, також землею там володіє його дружина.

На нерухомість у Чернівцях, а це чотири квартири, права власності у заступника немає. Квартири записані на батька, дружину та дітей Богдана Ковалюка.

Перший заступник також задекларував право власності на цінне рухоме майно. Мова йде про будівельні матеріали вартістю більш ніж 1,8 мільйона гривень та товарні залишки на більш ніж 1 мільйон гривень.

У володінні сім’ї Ковалюків три автомобіля. Останній Богдан Ковалюк придбав у січні 2019 року за 78 782 гривень - Ford Focus 2008 року випуску.

На посаді першого заступника Богдан Ковалюк у 2020 році отримав зарплату у розмірі 434 550 гривень, а це більше 35 тисяч гривень в місяць. Також він задекларував близько 33 тисячі гривень доходу за сумісництвом у ЧНУ ім. Юрія Федьковича та два подарунки у негрошовій формі вартістю до 1 тисячі гривень.

Більший відсоток дохідної частини у сім’ї першого заступника належить дружині Діані Ковалюк. Її дохід від зайняття підприємницькою діяльністю у 2020 році становив 850 тисяч гривень.

Також Богдан Ковалюк задекларував близько 56 тисяч доларів, більш ніж 64 тисячі євро та 770 тисяч гривень готівки. У власності дружини першого заступника є більш ніж півмільйона гривень та 26 тисяч євро. Кошти сім’ї декларанта також розміщені на кількох банківських рахунках, у загальній сумі понад 17 тисяч гривень.


Більше новин по темі:
Коментарі: