Голова Чернівецької ОВА Запаранюк залишився без одного заступника: звільнився Кучерявий

Заступник начальника Чернівецької військової адміністрації Андрій Кучерявий звільнився з посади.

Про це molbuk.ua повідомили у Чернівецькій ОВА.

Виявляється, Андрій Кучерявий звільнився ще 8 травня.

18 травня у розпорядженні начальника Чернівецької ОВА зазначається, що Кучерявого А. В. вивели з переліку осіб, підписи яких скріплюються гербовою печаткою Чернівецької ОВА, пише видання.

Нагадаємо, Кабінет міністрів погодив призначення Андрія Кучерявого 30 серпня минулого року. За даними Opendatabot, до цього Кучерявий був директором Київського комунального підприємства "Муніципальна охорона".

Андрій Кучерявий - генерал-майор запасу, позиціонував себе як колишній перший заступник командувача сил спеціальних операцій. У 2012 році закінчив національний університет оборони США, м. Вашингтон. Йому 50 років.

До роботи у Чернівецькій ОВА приступив з вересня минулого року. У Чернівецькій ОВА Андрій Кучерявий займався оборонними питаннями і координував роботу оборонного блоку, силових структур та цивільного захисту населення.

Водоночас, як повідомляв БукІнфо, посилаючись на власні джерела, депутатка облради від "Слуги народу", радниця голови Чернівецької обласної ради Юлія Грицку-Андрієш пройшла співбесіду на посаду заступниці голови Чернівецької ОВА. Про це стало відомо БукІнфо з власних поінформованих джерел.

Водоночас, за інформацією джерела, посаду заступника голови Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк має намір також запропонувати ще одному представникові партії “Слуга народу” - діючому голові Чернівецької районної ради Русланові Домніцаку.

Нараз у Руслана Запаранюка є двоє заступників: Альона Атаманюк та Олександр Янков, колишні його колеги по банківській сфері ("Ощадбанк").


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації