Герої Буковини: у Боях за Бахмут загинув майор Андрій Луканюк

Сьогодні, 6 березня, під час виконання бойового завдання в районі Бахмуту загинув майор Луканюк Андрій Валерійович, командир аеромобільного батальйону 80-ої окремої десантно-штурмової бригади.

Про це у Фейсбук повідомила депутатка Чернівецької облради Лілія Бортич, пише molbuk.ua

"Яким він був? Командиром. Справжнім, щирим, відданим своїй справі! Йому тільки виповнилося 34 роки, залишилася дружина та троє маленьких дітей. Він мав право звільнитися, але не міг, бо для нього головними були його родина та Батьківщина", - написала Лілія Бортич.

Андрій Луканюк народився Андрій в селі Годи – Добровідка Коломийського району на Івано-Франківщині. Але з 2013 року його домом стали Чернівці, адже він брав активну участь у формування 3-ої батальйонно тактичної групи 80-ої окремої десантно-штурмової бригади.

"З 2014 року на війні служив командиром роти. Луганський аеропорт… Дебальцево… Красногорівка… Широкине… У 2022 році він став комбатом. Який вів за собою, якого поважали. Він був прикладом, відважним бійцем і вірним сином України. Як прикро писати прокляте - слово БУВ… Такі Люди не помирають… Герої не вмирають!" - йдеться у дописі.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації