До суду на мера Чернівців Клічука подала Олена Пушкова. Вона не задоволена реорганізацією відділу охорони культурної спадщини

У Чернівцях начальниця відділу охорони культурної спадщини міської ради Олена Пушкова подала до суду позовну заяву проти міського голови Романа Клічука.

Як повідомляється у матеріалах справи, позивачка оскаржує створення нового управління охорони культурної спадщини, яке має стати правонаступником відділу, який Пушкова очолює, - пише МБ.

Чиновниця подала позов до Чернівецького окружного адміністративного суду. Також вона до подачі відповідного позову відправила заяву про забезпечення позову шляхом заборони міському голові призначати начальника управління охорони культурної спадщини міськради.

Окрім того, у позові зазначається, що з 1 червня 2021 року, згідно із рішенням Чернівецької міськради, у Чернівцях створено управління охорони культурної спадщини, а з 31 травня у місті ліквідують відділ охорони культурної спадщини.

Позивачка зазначила, що її буде звільнено з посади керівника цього відділу з 31 травня, що вона вважає незаконним. Вона збирається звернутися до Чернівецького окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до мера Чернівців про визнання протиправним її звільнення та призначення на рівнозначну посаду.

Щоправда, суд відмовив у задоволенні позову Пушкової про забезпечення позову шляхом заборони мерові Чернівців призначити начальника управління охорони культурної спадщини.


Коментарі:
Більше новин по темі: