Депутатка міськради від ЄС Наталя Фрунзе стала радницею мера Клічука

ВІТАЄМО /

Депутатку Чернівецької міськради восьмого скликання від фракції "Європейська Солідарність" Наталію Фрунзе призначили радницею міського голови з соціальних питань.

Про це повідомила сама депутатка на своїй сторінці у Facebook, пише molbuk.ua

"Відтепер я не тільки депутат, але й радник міського голови з соціальних питань!!!

Для мене як громадської діячки, волонтерки, ініціаторки багатьох соціальних проектів це фактично продовження моєї роботи. Тому продовжую працювати в цій сфері", - написала Наталія Фрунзе.

Вона також розповіла, чим планує зайнятися ближчим часом на новій посаді.

"Мені дуже хочеться реалізувати потужні соціальні проекти в нашому місті, а саме для людей з інвалідністю та жінок, які потерпають від домашнього насилля. А також цікаві проекти для наших діток і, звісно, для людей похилого віку.

Також дуже хочу налагодити комунікацію для швидкого обміну інформацією про найпроблемніші питання, які стосуються соціального захисту і сприяння їх вирішенню", - написала Наталія Фрунзе.

Довідка

Наталія Фрунзе – депутатка міськради 8 скликання від фракції "ЄС", пройшла до міськради по виборчому округу №2. Входить до комісії з питань бюджету та фінансів. Колишня членкиня виконкому міськради.

Має вищу освіту маркетолога. З 2004 року займається підприємництвом. У 2015 році вже балотувалася до міської ради від БПП "Солідарність", але не пройшла. У 2019 році була кандидаткою в народні депутати від 201 округу з центром в Чернівцях, набрала понад 6% голосів.

У березні під час епідемії коронавірусу Наталія Фрунзе організувала волонтерський пошив захисних костюмів для медиків.

Під час передвиборчої кампанії у 2020 році від імені тодішньої кандидатки у депутати Наталії Фрунзе жителям роздавали продуктові набори. Фрунзе, своєю чергою, заявила про провокацію.


Коментарі:
Більше новин по темі: