Депутата Чернівецької обласної ради Олексія Волощука, який утік з України, виключили з партії "Слуга народу". Правоохоронців просять знайти його і покарати

Депутата Чернівецької обласної ради Олексія Волощука, який утік з України, виключили з партії “Слуга народу”.

Про це йдеться на офіційній сторінці “Слуга Народу - Чернівці” у Фейсбук.

31 травня 2024 року начальник відділу з питань міжнародних зв’язків та транскордонного співробітництва і водночас депутат Чернівецької обласної ради Олексій Волощук, відповідно до розпорядження голови обласної ради, у складі офіційної делегації був направлений у закордонне відрядження в Румунію. У встановлений розпорядженням термін до України не повернувся.

Керівництво партії «Слуга Народу» розглянуло цей ганебний вчинок депутата Чернівецької обласної ради Олексія Волощука та 5 червня 2024 виключило його з партії.

На найближчій позачерговій сесії Чернівецької обласної ради буде розглянуто питання про дострокове припинення його депутатських повноважень, - йдеться у повідомленні.

Чернівецька обласна організація політичної партії «Слуга Народу» різко засуджує скоєне депутатом Олексієм Волощуком та закликає правоохоронні органи зробити все можливе задля притягнення його до відповідальності.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації