Декларація слуги-нардепа Божика: щоб він робив, якби не жінка, з якою він проживає...

У Верховній Раді України є дев'ять депутатів родом з Чернівецької області. Частина з них були обрані по виборчих округах області, деякі – пройшли до ради за списками партій. Усі вони подали декларації за 2022 рік.

Суспільне Чернівці розповідає, яке майно та доходи задекларували нардепи.

Валерій Божик, депутат від фракції партії "Слуга народу" обраний на 204 окрузі з центром в Хотині. Є заступником голови Комітету ВР з питань правової політики.

Він задекларував 512 тисяч гривень зарплатні та понад 4 мільйони за продаж нерухомого майна. У 2021 році Божик купив квартиру в Києві на 100 квадратних метрів вартістю понад 2,6 мільйона гривень, а у декларації за 2022 рік Божик не вказує, що володіє цим майном.

Жінка, якою він проживає, але не перебуває у шлюбі, отримала понад 1,2 мільйона гривень від підприємницької діяльності та 136 тисяч гривень дивідендів. Жінка також має 70% частки у адвокатському об'єднанні "Вдовиченко і партнери".

Божик має понад 37 тисяч гривень на банківських рахунках та готівкою зберігає 44 тисячі євро, 30 тисяч доларів та понад 1,7 мільйона гривень. Жінка, з якою Божик проживає, має 18 тисяч гривень в банку та 79 тисяч доларів та 230 тисяч гривень готівкою.

Валерій Божик у 2020 році взяв кредит на 592 тисяч гривень, йому залишилося сплатити 444 тисячі гривень. Жінка, з якою Божик проживає, надала поворотну фінансову допомогу у розмірі 47 тисяч доларів.

Божик володіє автомобілем VOLKSWAGEN TOUAREG 2020 року випуску за майже 2 мільйони гривень. Також він має право користування автомобілем TOYOTA CAMRY 2014 року випуску за 265 тисяч гривень, власницею авто є жінка, з якою він проживає. Також вона має легковик ВАЗ 1983 року випуску.

Божик має земельну ділянку на 2 тисячі квадратних метрів у селі Кадубівці. Також разом із жінкою має право користування квартирою у Чернівцях на 75 квадратних метрів за 1,2 мільйона гривень, це майно належить члену сім'ї Божика.

Жінка, з якою він проживає, має ділянку на 1 тисячу квадратних метрів у селі на Тернопільщині, а також квартиру в Києві на 84 квадратні метри за понад 6 мільйонів гривень. Ще вона володіє половиною квартири у Тернополі на 88 квадратних метрів.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації