Буковина в жалобі прощається одразу зі шістьма полеглими захисниками. Хто ці Герої?

29 лютого у Чернівецькій області прощаються з шістьма військовими, які загинули на війні з РФ, – Василем Репчуком, Віктором Ковальчуком, Олексієм Смілянцем, Петром Татарином, Андрієм Гандабурою та Іваном Полібродою.

Про це повідомили на сторінці Чернівецької обласної адміністрації у Facebook пише Суспільне.

Василь Репчук був солдатом військової частини А2582 та водієм десантно-штурмового взводу. У перші дні війни його призвали до ЗСУ у межах мобілізації. Боєць загинув 19 лютого на Запоріжжі. Йому був 21 рік. Про це повідомили на сторінці Чагорської громади у Facebook. З бійцем прощаються об 11:00 у селі Чагор.

Віктор Ковальчук мав звання штаб-сержанта та служив у військовій частині А2573. Його поховають об 11:00 у Чернівцях на Алеї слави.

Із солдатом військової частини А2039 Олексієм Смілянцем прощаються об 11:00 на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Василь Репчук, Олексій Смілянець, Андрій Гандабура. Джерело: Чернівецька ОВА

Петро Татарин мав звання молодшого сержанта й служив у військовій частині А2039. За інформацією на Facebook-сторінці Вижницької райради, на Татарина з безпілотника скинули невідому хімічну речовину – чоловік помер 21 лютого у лікарні на Запоріжжі. З ним прощаються у селі Мілієве Вижницького району.

Андрій Гандабура був солдатом військової частини А4856. Він загинув внаслідок ракетного обстрілу на Запоріжжі. Бійцеві було 29 років, повідомив голова Кадубовецької сільради Микола Катеринчук у Facebook. З Гандабурою прощаються о 13:00 у селі Кадубівці.

Солдат Іван Поліброда служив у військовій частині А4856. Він загинув на Донеччині, повідомив голова Юрковецької сільради Віталій Шафер у Facebook. З Полібродою прощаються у селі Чорний Потік Чернівецького району.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації