Буковина в жалобі попрощалася з чотирма полеглими героями: капітаном Сергієм Сарахманом, солдатами Олександром Фівкою, Михайлом Шундрієм та Богданом Максимчуком

Сьогодні, 28 лютого, Буковина провела в останній шлях воїнів, які боронили рідну землю від російських окупантів.

Як повідоляє Чернівецька обласна рада, капітана Сергія Сарахмана, воїна військової частини А7185, в останню дорогу проведуть об 11:00 у місті Чернівці на Алеї слави.
Солдату Олександру Фівці, воїну військової частини А4069, останню шану віддадуть об 11:00 у селі Мигове Вижницького району. Він загинув 24 лютого під час бойового чергування на Сумщині.
Із солдатом Михайлом Шундрієм, воїном військової частини А4456, назавжди попрощаються об 11:00 у місті Новодністровськ. Він служив у військовій частині А4456 й був стрільцем-санітаром. Захищати Батьківщину Михайла призвали торік у лютому. Він загинув 25 лютого на Донеччині внаслідок ракетного удару. Йому було 38 років.
Солдата Богдана Максимчука, воїна військової частини А4856, в останню дорогу проведуть о 09:30 у селі Бурдюг Дністровського району. Богдана мобілізували торік наприкінці лютого. Загинув 25 лютого внаслідок ракетного удару на Донеччині
Вічна пам'ять та слава Героям.
Глибокі співчуття рідним, близьким і побратимам!


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації