Буковина пам'ятає подвиг грантометника Павла Довганського, який загинув визволяючи Херсонщину

Павло Довганський став на захист України із самого початку повномасштабного вторгнення. До війська пішли і двоє його братів. Доля сміливого буковинця Павла Довганського склалася трагічно. Він загинув на Херсонщині у вересні 2022 року. Довгий час захисника вважали зниклим безвісти.

Про це пише сторінка “Незабутні: Буковина пам'ятає” у Фейсбук.

Народився Павло Вікторович Довганський 10 січня 1989 року в селі Мошанець Кельменецького (нині Дністровського) району Чернівецької області. Зростав у багатодітній родині, тож, щоб допомогти батькам, після закінчення середньої школи пішов працювати. Строкову службу проходив у Чернігівській області. Пізніше оженився і став батьком двох дітей – донечки Іванки та сина Дмитрика. Постійно проживав і трудився у рідному селі.

Із початком повномасштабного вторгнення пішов до війська, щоб визволити Україну від ворогів. Захисника мобілізували 7 березня 2022 року. Був солдатом, військовослужбовцем ВЧ А-0666, гранатометником.

Захищав батьківщину поблизу населеного пункту Правдиве на Херсонщині. 16 вересня 2022 року зв'язок із Павлом Довганським обірвався. Рік сім’я чекала звістки від нього, сподівалася, що в телефоні пролунає рідний голос. Проте, на жаль, дива не сталося.

Упізнати захисника вдалося за зразками ДНК, що їх здали родичі.

Поховали Павла Довганського 11 вересня 2023 року в рідному селі Мошанець. У нього залишились батько Віктор, мати Валентина, дружина Людмила, син, донька, а також два брати, які продовжують боротися з ворогом і захищати Україну від російських загарбників.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації