Призначений на посаду заступника голови Чернівецької ОДА Артур Мунтян буде опікуватися екологією, АПК та ЖКГ

Ексдепутата міськради Чернівців Артура Мунтяна призначили на посаду заступника голови Чернівецької ОДА. За даними джерел БукІнфо, відповідне розпорядження вже підписав Сергій Осачук. 6 травня ОДА офіційно підтвердила цю інформацію

Нагадаємо, шість тижнів тому кандидатуру Артура Мунтяна погодили на засіданні Кабміну, однак на посаду не призначали.

Про те, чому Мунтяна не призначали на посаду такий тривалий час, ще кілька днів тому прессекретарка адміністрації Марія Жиряда коментувати Суспільному відмовилась.

Відповідно до закону про держслужбу, перед прийняттям на роботу посадовців перевіряють. Тривалість перевірки невизначена.

За інформацією ОДА, Артур Мунтян призначений на посаду заступника голови Чернівецької ОДА 5 травня. Він буде опікуватися екологією, агропромисловим комплексом та ЖКГ.

Що відомо про Артура Мунтяна

Артур Мунтян — підприємець. Він володіє товариством "Чернівецькі хлібобулочні вироби", є колишнім депутатом Чернівецької міської ради від партії "Батьківщина". Був членом комісії з питань бюджету та фінансів, втім на засідання майже не ходив.

У 2019 році балотувався до Верховної ради від 203 округу з центром у Новоселиці.

Співробітники його фірми були спонсорами партії "Батьківщина".

У 2019 році Мунтян задекларував понад 1 мільйон 200 тисяч гривень доходу. 126 тисяч — зарплатня, а решту отримав від продажу нерухомості. Разом з дружиною декларує понад 80 тисяч доларів, майже 80 тисяч євро та пів мільйона гривень готівкою.

Артур Мунтян є сином ексголови обласної ради та депутата від "Батьківщини" Івана Мунтяна.


Коментарі:
Більше новин по темі: