З 8 лютого у школах Чернівців відновлюють очне навчання

СІДАЙТЕ ЗА ПАРТИ /

3 лютого, відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Минулого тижня комісія з ТЕБ та НС дозволила очне навчання для учнів молодшої школи (1-4 класи) та старшокласників (9-11 класи). Нині ж розглядали можливість відновлення очного навчання для учнів 5-8 класів.

Під час засідання заступник міського голови Юрій Лесюк зазначив: «Ми не можемо бути впевненими, що епідемія завершиться цього або наступного року. Нам потрібно навчитися жити в таких умовах. Але ми не можемо собі дозволити втратити ціле покоління через неосвіченість та карантинні обмеження.»

За словами епідеміологів кількість хворих дітей з загальної кількості лабораторно підтверджених випадків COVID-19 не перевищує 5%.

«Слід зважати на те, що зараз зростає тенденція захворювань на сезонні хвороби. У випадку збільшення кількості хворих дітей необхідно буде миттєво приймати рішення про навчання школярів в тих чи інших закладах»,- повідомила заступниця начальника управління забезпечення медичного обслуговування населення у сфері охорони здоров’я Галина Бовкун.

Враховуючи інформацію виступаючих та доповідачів, комісія ТЕБ та НС вирішила відновити очне навчання в закладах загальної середньої освіти для учнів 1-11 класів. У разі якщо батьки проти такого навчання, то організувати для таких учнів навчання за сімейною (домашньою) формою. Заборонити проведення масових заходів (вистави, свята, концерти) за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів.

Окрім того, усі учасники навчального процесу повинні неухильно виконувати обмежувальні протиепідеміологічні заходи постанови Кабінету Міністрів України та відповідні постанови Головного державного санітарного лікаря України.


Коментарі:
Більше новин по темі: