Учні з Путильщини стали переможцями Всеукраїнського мовного челенджу

1 травня були оголошені переможці мовного челенджу “Українська мова важлива”, котрий проходив з 1 по 20 квітня. Упродовж 20-ти днів учасники челенджу публікували свої авторські творчі роботи у соціальних мережах під хештегом #HUMANМарафон. В результаті конкурсу соціальні мережі (Фейсбук, Інстаграм, ТікТок) заполонили патріотичні відео, малюнки та тексти на тему важливості рідної мови.

Організатори, освітня компанія HUMAN, отримали 398 творчих робіт зі всіх куточків України, з великих міст та найвіддаленіших сіл, а також з Донецької та Луганської областей. Але саме учасники з Чернівецької області отримали перемогу в номінації “авторський вірш”. Ними стали Марія Малиш та Максим Слижук , учні 3-го класу Довгопільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Учасники зняли відеоролик у якому декламували авторські вірші, грали на традиційних українських інструментів та показували простори Чернівецької області. Переможці зізнаються, що у підготовці відео їм допомагали їхні родини, а також вчителька. За перемогу у номінації учасники отримають ноутбук від компанії HUMAN.

“Я дуже люблю рідну мову - мелодійну, красиву, неповторну. Мені подобається читати книги сучасних українських письменників. Хочу, щоб українським словом пишався не тільки я, а й цілий світ! За допомогою таких конкурсів, можна розповісти цілому світові про те, яка красива і неповторна наша рідна мова”, - ділиться своїми враженнями переможець HUMANМарафон.

Мовний челендж “Українська мова важлива” ініційований освітньою компанією HUMAN після проведення першого Цифрового Марафону з української мови ім. П. Яцика, який відбувся дистанційно на зазначеній платформі. Партнери Марафону вирішили не зупинятися та запропонувати фіналістам (11 555 учасників) взяти участь у мовному челенджі. Челендж мав на меті залучити найкращих знавців української мови до її популяризації серед школярів та молоді, а також спонукати кожного українця замислитися над тим, що особисто для нього означає рідна мова.

Також за день до оголошення переможців організатори повідомили, що додали ще п’ять спеціальних номінацій.

“Ми щоденно переглядали нові роботи конкурсантів та зрозуміли, що обрати лише трьох переможців ми просто не можемо. Адже усі роботи виявилися для нас знаковими та зачаровували своєю щирістю, патріотичністю та творчістю. Тому було вирішено збільшити кількість переможців, шляхом додавання 5-ти спеціальних номінацій та відзначення 30-ти кращих робіт.”, - повідомляється в пресслужбі освітньої компанії HUMAN.

На сайті організаторів можна знайти детальну інформацію про переможців та перелік 30-ти кращих робіт: https://www.human.ua/winners-challenge


Коментарі:
Більше новин по темі: