У Чернівцях усі пункти готові до проведення ЗНО. Учні до них зможуть дістатися транспортом, що працює у режимі спецперевезень, - Ратуша

ТІЛЬКИ БЕЗ ПАНІКИ! /

Чернівецькому тролейбусному управлінню та перевізникам усіх форм власності розпорядженням міського голови Олексія Каспрука доручено при здійсненні спеціальних перевезень 25 червня, 30 червня, 2 липня, 6 липня, 7 липня, 9 липня, 13 липня, 15 липня, 17 липня забезпечити проїзд учасників незалежного оцінювання ЗНО-2020 за пред’явленням запрошення та персоналу - за пред’явленням довідки,що підтверджує надання послуг у пункті проведення основної сесії ЗНО-2020, - інформує прес-центр Ратуші.

25 червня у Чернівцях працюватимуть 9 пунктів незалежного оцінювання ЗНО-2020 - в гімназіях №1 та №4, ЗОШ № 2,6,22,24,27,31 та ліцеї №4. Загалом у Чернівцях для проведення ЗНО облаштовано 15 пунктів.

23-24 червня міське управління освіти разом з представниками управління Держпродспоживслужби перевірило усі пункти проведення ЗНО щодо дотримання протиепідемічних вимог - порушень не виявлено. У всіх пунктах є засоби для проведення температурного скринінгу, антисептики, захисні маски, одноразові рушники у вбиральнях, належним чином з дотриманням дистанціонування підготовлені аудиторії, розміщені інформаційні матеріали, - повідомив начальник міського управління освіти Сергій Мартинюк.


Коментарі:
Більше новин по темі: