У Чернівцях під егідою "Пласту" відбувся психологічний тренінг "ПсихоDAY"

35 молодих учасників, 6 захоплюючих лекцій від 6 вражаючих спікерів та безмежна енергія саморозкриття - ось що зробило цей тренінг незабутнім.

Ми зробили крок у глибину самовизначення, розібралися з агресією, виявили особисті границі, подолали тривогу та знайшли в собі неймовірні ресурси.

Атмосфера 12 листопада була магічною! Учасники не лише зустріли нових друзів, але й ділилась власними переживаннями та обмінювалися досвідом. Ця спільність допомогла їм активно взяти участь у психодрамі, розкривши тему агресії з нового ракурсу.

Спікери були надзвичайно натхненними та мотивуючими. Вони змусили наших учасників розглянути питання з іншої сторони, надихаючи на розвиток і особистісне зростання.

Цей тренінг не просто розширив межі знань, а й змусив кожного учасника побачити світ з нової перспективи, запалюючи в них вогонь прагнення до саморозвитку та самопізнання. І ми впевнені, що кожен з них вийшов із цього заходу з багажем нових інсайтів та підтримкою для подальшого розвитку!

«ПсихоDAY» - це простір для особистісного досконалення та створення власного шасливого майбутнього!

Щиро дякуємо піцерії "ШоШо", мережі магазинів "Тайстра", мережі пекарень "CIABATTA" та кінотеатру "SmartCinema", що підтримали наш психологічний тренінг. Без вашої щедрої допомоги ми б не могли зробити цей захід настільки особливим.

Прес-служба Чернівецького осередку Пласту НСОУ


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації