Тест на знання англійської мови: як підготуватися до міжнародного іспиту

Тест на знання англійської мови: особливості та види. Як підготуватися до міжнародного іспиту. Курси та самостійне навчання. Що вчити*.

Тест на знання англійської мови: міжнародні іспити

Необхідність складання міжнародного іспиту може виникнути з різних причин: вступ до міжнародного ВНЗ, переїзд, пошук роботи за кордоном, підвищення кваліфікації та іншим. Успішне складання тесту на знання англійської мови та її офіційне підтвердження суттєво полегшує працевлаштування та розширює кар'єрні перспективи.

Не існує єдиного тесту, який може перевірити та підтвердити знання англійської. Є велика кількість міжнародних іспитів, що котируються в тій чи іншій країні, мають свою структуру, систему оцінювання та тематику. Всі вони розроблені спеціально для тих, хто не є носієм мови та вивчає англійську як іноземну. Найбільш популярними є IELTS, TOEFL, TOEIC та Cambridge ESOL exams. Готуватися до складання тесту на рівень англійської можна на спеціалізованих курсах та самостійно.

Тест на знання англійської мови: як готуватися

Як ми зазначили вище, кожен міжнародний тест на знання англійської мови має свою специфіку та особливості, тому готуватися до нього також необхідно індивідуально. Отримати бажаний бал допоможе завчасне проходження спеціалізованих курсів та самостійне тренування. З першим допоможуть школи англійської мови, які пропонують підготовку до певного іспиту. На таких курсах вам запропонують пройти вступні, проміжні та фінальні тести, щоб визначити поточний рівень, знайти слабкі сторони для відпрацювання, відстежити прогрес.

Незважаючи на те, що кожен іспит на знання мови має свої особливості, здебільшого всі вони спрямовані на перевірку навичок читання, письма, аудіювання та говоріння. Тому під час підготовки на курсах і самостійно вам необхідно відпрацювати всі чотири навички. На курсах вам запропонують програму, яка максимально наближена до реальних тестів: теми для есе, діалогів, найпоширеніші правила граматики, необхідний лексичний запас. Крім цього, ви можете самостійно проходити онлайн приклади іспитів минулих років. Як правило, вони доступні у вільному доступі на офіційному сайті іспиту.

Не забувайте про структуру та тривалість іспиту. Під час підготовки важливо навчитися раціонально розподіляти час на кожен модуль, виробити свою методику підготовки до розмовної частини, зробити кілька шаблонів для відповіді на запитання. Якщо ви здаєте вузьконаправлений тест, який підтверджує володіння мовою у певній професійній сфері, крім хорошого володіння термінами важливо знати актуальний сленг, новини, щоб впевнено почуватися під час перевірки аудіювання та розмовного модуля. Не відкладайте в довгу скриньку підготовку, не нехтуйте курсами та самостійним тренуванням і у вас вдасться скласти іспит на бажаний бал!

*пресреліз


DIM RIA
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації