Стало відомо, хто став спостерігачами на виборах ректора Буковинського медуніверситету

На виборах ректора Буковинського державного медичного університету спостерігачами від кандидатів на посаду керівника вузу реєструються депутати Чернівецької міської та обласної ради, а також активісти політичних партій.

Як повідомляє molbuk.ua, про це свідчать дані, оприлюднені у відповідних протоколах оргкомітету з проведення виборів ректора БДМУ.

Зокрема, оргкомітет зареєстрував спостерігачами від кандидата на посаду ректора Віталія Максим’юка депутатку Чернівецької міськради від фракції "Єдина альтернатива" Наталію Дембіцьку, а також Людмилу Рогову, яка балотувалась від "ЄА" у депутати міської ради. Крім того, спостерігачем від Віталія Максим’юка зареєстровано адвокатку Наталію Герегову.

Спостерігачами від кандидата в ректори Віктора Польового затверджено відомого лікаря Олександра Плегуцу та адвоката Віктора Мандзюка.

Разом з тим, кандидатка на пост ректора Оксана Андрієць взяла собі у спостерігачі адвокатку Тетяну Волошину, депутатку Чернівецької обласної ради від "Слуги народу" Любов Годнюк та лікарку-гінеколога Оксану Боднарюк.

Окрім того, оргкомітет зареєстрував громадським спостерігачем на виборах ректора БДМУ керівника громадської спілки "За Україну! За її волю!" Андрія Пуздряка, який також є депутатом Чернівецької обласної ради від партії "Єдина альтернатива".

Як відомо, вибори ректора БДМУ відбудуться першого лютого.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації