Організатори Global Teacher Prize Ukraine розшукують вчителів-новаторів із Чернівецької області

Вп’яте організатори розшукують з усієї України вчителів-новаторів, які натхненно навчають дітей, дбають про розвиток якісної освіти та своїм прикладом надихають колег. Ім’я переможця оголосять 2 жовтня 2021 року, у Міжнародний день учителя. Головний приз — це чверть мільйона гривень!

Вчительський Оскар

Global Teacher Prize Ukraine — щорічна національна премія для талановитих вчителів в Україні. Це частина світового руху Global Teacher Prize, який заснував арабський мільярдер Санні Варкі, щоб відзначити досягнення вчителів на найвищому рівні. Переможець міжнародної премії отримує 1 мільйон доларів США. У сфері освіти це перша та єдина премія такого рівня!

“Вчительський Оскар” в Україні заснувала громадська спілка «Освіторія» у 2017 році. Головна ідея — підкреслити важливість педагогів та підвищити престиж цієї професії в українському суспільстві. За 5 років існування премії взяли участь понад 8 500 українських вчителів! Із великих міст та маленьких селищ, з обласних ліцеїв та сільських шкіл, із західної частини країни та східної… Всеукраїнський національний масштаб!

Минулого року дві вчительки із Чернівецької області увійшли в ТОП 50 вчителів країни за результатами Global Teacher Prize Ukraine — Олеся Кирилюк, вчителька хімії та основ здоров’я із села Шипинці, та Маріанна Климчук, вчителька англійської мови та музичного мистецтва із села Долішній Шепіт.

Пані Олеся розробила програму факультативу «Молодь обирає здоров’я» для учнів 10–11-х класів, а також створила збірник блок-схем «Школа виживання». Роботу вчительки вона поєднує ще й з кураторством клубу «Я — європеєць», який допомагає сформувати одну з ключових компетенцій — підприємливість.

Пані Маріанну відзначили за те, що вона пройшла стажування в американській школі та за ініціативи Go Global залучає учнів школи до онлайн-спілкування з послами Норвегії, Бельгії та Австрії в Україні.

Об’єднує пані Олесю та пані Маріанну любов до праці вчителя та активна участь у розвитку важливих проєктів поза уроками. Організатори впевнені, що Чернівецька область багата на активних та талановитих вчителів, тож закликають педагогів не втрачати можливість заявити про свої досягнення та номінуватися на премію Global Teacher Prize Ukraine.

Можливості для кожного

“Вчителі — важливі”, — незмінне гасло Global Teacher Prize Ukraine, адже країна має знати своїх героїв-агентів освітянських змін.

Подати заявку на участь може кожен учитель. Для цього необхідно до 1 серпня заповнити форму на сайті премії globalteacherprize.org.ua. Номінувати улюблених вчителів можуть також учні, батьки, колеги та рідні. Організатори закликають не втрачати таку можливість!

Переможець отримає грошову винагороду у 250 000 тис., поїздку на Global Education and Skills Forum, а також професійний розвиток та підтримку реалізації власних освітніх проєктів від «Освіторії».

Окрім головного призу, фіналісти отримають також призи від партнерів премії. Цьогоріч організатори вже оголосили такі номінації:

  • Найкращий вчитель хімії отримає 200 тисяч гривень для себе та своєї школи;
  • Номінація “Здійснення мрії” принесе переможцю реалізацію мрії;
  • “Вибір серцем” відзначить учителя, який навчає при лікарнях та вчителя-волонтера з прифронтових регіонів.

Які ще будуть номінації, що підготували організатори до ювілейного сезону? Стежте за новинами на офіційних сторінках премії у соціальних мережах Facebook та Instagram.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації