Нового ректора БДМУ не буде до кінця дії воєнного стану - МБ

У Буковинському державному медичному університеті не будуть призначати нового ректора до закінчення дії воєнного стану. Наразі конкурс на заміщення вакантної посади ректора зупинили. Виконувачем обов`язків залишається професорка Оксана Андрієць.

Про це йдеться у відповіді Міністерства охорони здоров`я на інформаційний запит molbuk.ua. Наказ №396 "Про зупинення конкурсу" датований 2 березня 2022 року.

У Міністерстві додають, що нинішній виконувач обов`язків ректора, згідно з постановою Кабміну, може виконувати обов`язки до наступних виборів, які мають відбутися вже після закінчення воєнного стану.

"Методичні рекомендації щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника вищого навчального закладу, доповнено пунктом 2, відповідно до якого, засновник може призначати виконувача обов`язків керівника закладу вищої освіти з моменту утворення вакантної посади до обрання або призначення керівника в уставленому законом порядку", - йдеться у відповіді.

Що було раніше:

Як раніше повідомлялося, 8 лютого у Буковинському державному медичному університеті відбувся другий тур виборів ректора. За посаду боролися двоє кандидатів – професори Оксана Андрієць та Віталій Максим‘юк.

За підсумками голосування, за Максим’юка проголосували 255 осіб, за Андрієць – 182 виборці. 331 людина не підтримала жодного кандидата. Також виборча комісія нарахувала чотири недійсні бюлетені. Таким чином, в університеті після двох турів виборів не обрали ректора. Виконувачем обов`язків залишилася Оксана Андрієць.

Нові вибори ректора мали відбутися 28 квітня 2022 року. Про це йшлося у відповідному наказі, підписаному міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком. Проте через впровадження воєнного стану їх скасували.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації