Найкращим студентам ЧНУ Федьковича вручили стипендії у криптовалюті

28 травня, у Червоній залі ЧНУ 13 найкращим студентам університету вручили стипендію у криптовалюті. Меценатом стала компанія «Orca Finance». Співзасновник «Orca Finance» – відомий підприємець Ярослав Петришин вручив іменні сертифікати на 500 доларів (у криптовалюті) студентам з кожного факультету та інституту Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, які у рейтингових списках посідають перше місце.

Про це з місця події інформує кореспондентка БукІнфо.

Ярослав Петришин зазначив, що в цей непростий час надзвичайно важливою є підтримка кращих студентів та молодих спеціалістів ЧНУ.

Кошти студенти будуть отримувати по 100 доларів протягом п’яти місяців. Як розпоряджатися отриманими фінансами молоді люди будуть вирішувати самостійно. Їх можна вивести через карту, а можна інвестувати у криптовалюту й відтак вигідно її продати.

Проректор ЧНУ Тамара Марусик зазначила, що це далеко не перший меценатський внесок для ЧНУ від Ярослава Петришина: «У нас часто відбуваються різні заходи, на які коштів в університету не вистачає. І Ярослав зажди відгукується на наші звернення. Сьогодні студенти отримали сертифікати, якими можна пишатися і які мотивують ще більше працювати над розвитком і щодня ставати кращими».

У коментарі БукІнфо Ярослав Петришин розповів, що ідея підтримувати студентів ЧНУ у нього виникла давно:

«Я хотів непросто щось дати прогресивним студентам, а залучити їх до нового й такого у чому я розуміюся. Так виникла ідея вручити криптостипендії. Тобто, щоб студенти отримали стипендію, але не в гривнях, а в криптовалюті. Власне сьогодні ми реалізували цю ідею. Студентів обирав ЧНУ за найвищим рейтингом. Сьогодні вони отримали сертифікати і як тільки зареєструють криптогаманці й ми отримаємо всі 13 адрес – відразу розпочнемо виплати».

Зауважимо, що компанія «Orca Finance» займається алгоритмічним криптотрейдингом і працює на криптовалютному ринку з березня 2020 року.

Студентка факультету педагогіки психології та соціальної роботи Ольга Коваль розповіла, що для неї отримана стипендія є мотивацією рухатися вперед та вдосконалюватися: «Стипендію спрямую на подальше навчання у магістратурі. Я дуже вдячна за нові можливості меценатам та нашому університету. Переконана найкращі інвестиції – це інвестиції у освіту. Адже знання – це те, що зажди залишається з нами».

- Я вивчаю архітектуру і мені надзвичайно приємно отримати таку високу відзнаку. Такі можливості додають більше впевненості і мотивації ставати краще. А стипендію інвестую у свій розвиток, – поділилася студентка 2-го курсу факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва Даніела Гусан.

Довідка:

Сертифікати на стипендії «Orca Finance» отримали:
Шупер Антон (економічний факультет)
Турчанінов Ратмір (факультет іноземних мов)
Коваль Ольга (факультет педагогіки, психології та соціальної роботи)
Драгомерецька Діана (юридичний факультет)
Гусан Даніела Ізабел (факультет архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва)
Нечесний Ярослав (Інститут біології, хімії та біоресурсів)
Терлецька Маргарита (факультет фізичної культури та здоров'я людини)
Капаци Андрій (філологічний факультет)
Хортюк Владислав (факультет фінансів, підприємництва та обліку)
Левкун Ірина (факультет історії, політології та міжнародних відносин)
Скігар Христина (географічний факультет)
Щур Олександр (факультет математики та інформатики)
Андрійчук Ксенія (Інститут фізико-технічних та комп'ютерних наук)

Альона ЧОРНА, спеціально для БукІнфо (с)
Фото - авторки


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації