Курсова робота студента-фізкультурника: як написати на відмінно

Фізкультурники, як і студенти інших профілів навчання у виші, в обов’язковому порядку за весь цикл навчання пишуть кілька курсових робіт. Вже на першому курсі молодь навантажують таким видом діяльності, не зважаючи на специфічну структуру навчального процесу факультету фізичної культури. Адже окрім теоретичних занять студенти мають отримувати практичні навички з певних видів спорту, а це справа досить виснажлива.

Не завжди зрозуміло, де ці спортивні студенти знаходять стільки енергії для сумісництва обох видів діяльності. А деякі навіть встигають брати участь у міжнародних змаганнях і навчатися у виші. Тому з метою допомоги студентам такого важливого напряму, як фізкультура, і полегшити їм процес написання курсових, пропонуємо до уваги основні вимоги до їх написання.

Поради щодо написання курсових робіт

По-перше, важливо пам’ятати, що задача студента навчатися так, щоб не зашкодити власному здоров’ю. А студенти-фізкультурники повинні знати про перенавантаження краще усіх інших. Навчання, плюс фізичні вправи, плюс сесія –– це досить важко. Тому немає нічого страшного в тому, що ви вирішите делегувати на когось частину студентських обов’язків і замовити реферат, есе, доповідь, курсову, диплом тощо.

Але якщо ви все ж таки вирішите спробувати написати курсову роботу самостійно –– пропонуємо читати далі.

Структура курсової роботи

Курсова робота на будь-яку тему повинна складатися із таких структурних елементів:

  • Титульний лист;
  • Зміст;
  • Список умовних скорочень (при необхідності);
  • Вступ;
  • Основна частина;
  • Висновки;
  • Список використаних джерел;
  • Додатки (при необхідності).

Зміст формується на етапі виконання літературного дослідження. Студент йде до бібліотеки, вивчає літературу з теми й формує так званий план майбутньої роботи, який потім декілька разів редагується, поки не досягне ідеального вигляду.

У вступі треба зазначити актуальність обраної теми, мету роботи, задачі, предмет і об’єкт. Також слід дуже стисло описати саму роботу.

Основна частина курсової повинна складатися із розділів, які своєю чергою розбиваються на підрозділи, а ті на пункти й підпункти. Частина розділів повинна зображати теоретичні дані, отримані із літератури, а інша –– спрямуватися на опис практичної діяльності студента.

У висновках підсумовується все сказане в роботі та перевіряється відповідність поставлених раніше мети та завдань із реальними результатами. Не варто також забувати про те, що висновки мають бути у кожного розділу окремо й у всієї роботи загалом.

Оформлення курсової роботи

Редагувати курсову роботу треба з огляду на вимоги ДСТУ. Кожен виш їх адаптує до своїх спеціальностей і подає в методичних рекомендаціях. Тому хочемо нагадати необхідність регулярно зазирати в методичку за актуальною інформацією, бо в разі недотримання норм навіть найкваліфікованіше дослідження не буде гідно оцінене.

Норми спрямовані на стандартизацію всіх курсових робіт з метою підвищення об’єктивності їх оцінювання. В методичці можна знайти інформацію про те, який шрифт треба обрати для роботи, які інтервали поставити, як оформлювати заголовки, таблиці, рисунки тощо.

Також радимо не нехтувати консультаціями із науковим керівником. Від нього ви зможете отримати дійсно корисну інформацію.

Гарних вам оцінок!

* на правах реклами


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації