Ірина Ткачук каже, що не піде працювати проректоркою ЧНУ, якщо їй зроблять таку пропозицію

Головна освітянка Чернівців Ірина Ткачук запевнила, що не збирається залишати свою посаду і переходити на іншу, навіть якщо їй це запропонують.

Про це вона сказала на своїй пресконференції, пише molbuk.ua

Зокрема, на прохання журналістів прокоментувати чутки, буцімто у випадку перемоги одного з кандидатів на ректора ЧНУ вона стане проректором, І. Ткачук сказала, що за три роки, відколи вона перебуває на посаді очільниці управління освіти, напевне, раз на місяць-два у когось знаходяться підстави для чуток.

"Наприклад, я поїду до Києва у відрядження чи за кордон, і мене після цього обов'язково починають запитувати: "Ти подалася у Міносвіти, на державну службу чи у Норвегію їдеш? У зв'язку з виборами ректора з'явилося більше підстав для пліток. Люди хочуть новин. Тому так, багато є таких питань, зокрема, і в соцмережах. Люблю, поважаю університет. Часточка душі назавжди там. Люблю студентів, наукову роботу. Але не залишаю почате на середині дороги. Є дуже багато завдань в освіті Чернівців, є багато тих планів, які побудувала для себе, і вони навіть не на один рік. Тому найближчі роки буду знаходитися тут", - зазначила Ірина Ткачук.

Освітянка зазначила, що не "може залишити працівників, дітей на півшляху", бо тоді доведеться згорнути "розпочаті реформи у сфері освіти".

"І тоді, на жаль, ми можемо отримати певний відкат назад", - підсумувала Ірина Ткачук.

На посаду ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича претендують четверо кандидатів: декан економічного факультету Руслан Білоскурський, декан факультету математики та інформатики Ольга Мартинюк, декан географічного факультету Мирослав Заячук, проректор університету з наукової роботи Андрій Саміла.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації